• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 773 463 445
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 736 634 431

 

POUŤOVÁ „PŘÍDOLSKÁ PADESÁTKA“ XIII. ROČNÍK

 

Propozice

 

 

Pořadatel: Přátelé bicyklového sportu Přídolí, o.s.

Kategorie:

  • děti do 15ti let /pouze v doprovodu rodičů/
  • muži
  • ženy

 

Datum konání: sobota 13.8.2016, Zájezdní hostinec Přídolí

 

Start: 10.00 hod. náves Přídolí

 

Cíl: do 14.00 hod. náves Přídolí

Popis trasy:

Start-Přídolí náves, odbočka vpravo na Práčov k autobusové zastávce, dále po cyklotrase č.12 do Zátoně, přes Rožmitál na Šumavě, Hněvanov až do Trojan /konec cyklotrasy č.12/ dále na rozcestí v Obci Rybník, odbočka vpravo po hlavní silnici směr Vyšší Brod až na křižovatku „U veverek“, zde odbočit vpravo do Rožmberku n/Vlt., podél řeky až za Zátoň k mostu JIP Větřní, zde odbočit vpravo a serpentinami až ke skládce Lověšice, zde vlevo na cyklotrasu č.12 do Práčova a po silnici III.třídy do Přídolí. Cíl je před Zájezdním hostincem v Přídolí, kde je umístěna časomíra a připraveno občerstvení pro účastníky závodu. Trasa je dlouhá cca 50km. Časový limit je neomezen. Předpokládá se však maximálně 4-hodinový časový dojezd do cíle.

 

Vyhlášení výsledků: Sobota 13.8.2016 ve 14.00 hodin na zadní terase zájezdního hostince.

Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií jsou dány, ostatní ceny budou losovány dle pořadových čísel účastníků.

 

Organizace závodu: Trasa bude značena barevnými šipkami na vozovce a číslicí 50. Každý účastník sportovní akce „Přídolská padesátka“ obdrží tyto propozice.

Každý účastník sportovní akce „Přídolská padesátka“ si je vědom, že jeho účast je dobrovolná a sám za sebe nese zodpovědnost za svůj zdravotní stav, bezpečnost a dodržování zákonů o silničním provozu. Akce není pojištěná a jede se na vlastní nebezpečí.

 

Ve stavu nouze volejte tel. č. 736634431, /odvoz rozbitého kola/, v případě nutnosti ošetření volejte záchrannou službu tel.č. 155.

Přihlášky účastníků budou evidovány v den sportovní akce před startem v prostorách terasy zájezdního hostince v době od 09.00hod. do 9.55 hod.

Startovné činí 130,-Kč na účastníka.

 

Mapa trasy ke stažení v PDF. 

 

Propozice ke stažení v PDF.