• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 773 463 445
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 736 634 431

 

POUŤOVÁ „PŘÍDOLSKÁ PADESÁTKA“ XVI. ROČNÍK

 

Propozice

 

 

Pořadatel: Přátelé bicyklového sportu Přídolí, o.s.

Kategorie:

  • děti do 15ti let /pouze v doprovodu rodičů/
  • muži
  • ženy

 

Datum konání: sobota 8.8.2020, Zájezdní hostinec Přídolí

 

Start: 10.00 hod. náves Přídolí

 

Cíl: do 14.00 hod. náves Přídolí

Popis trasy:

Start-Přídolí náves, směr Záhořanky, Silniční Domky, vpravo na cyklotrasu 1200 přes osadu Zahrádka do Rožmitálu na Šumavě, za potokem v Rožmitálu vpravo po cyklotrase č. 1188 až k rozcestí u obory, kde se odbočí vlevo do kopce po cyklotrase č. 1194. Po zdolání delšího stoupání pak na kopci dále rovně, stále po cyklotrase č. 1194 – nezpevněná lesní cesta v klesání až k napojení na cyklotrasu č. 12, zde vlevo na Hněvanov, dále až k rozcestí kde se odbočí vpravo na cyklotrasu č. 1188 směr Bujanov. Před Bujanovem doleva směr Omlenice, Omlenička, stále po cyklotrase č. 1188. Omlenička - na návsi rovně do zástavby, dále po nezpevněné lesní spojovací cestě k osadě Velký Chlumec až k napojení na cyklotrasu č. 1200 Rejty, odbočit vpravo na Sřítěž. Pod Střítěží odbočit vlevo na Dolní Pláně, dále na Věžovatou Pláni, kde těsně před obcí vlevo, na kopci pak vpravo, směr Sedlice (nová komunikace). V Sedlici vpravo až k napojení na cyklotrasu č. 1199, která vede zpět do Přídolí. Cíl je opět před Zájezdním hostincem v Přídolí, kde je změřen čas a připraveno občerstvení pro účastníky. Trasa je dlouhá cca 52km. Časový limit je neomezen. Předpokládá se však maximálně 4-hodinový časový dojezd do cíle.

 

Vyhlášení výsledků:  Sobota 8.8.2020 ve cca 14.00 hodin na zadní terase zájezdního hostince. Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií jsou dány, ostatní ceny budou losovány dle pořadových čísel účastníků.

 

Organizace závodu: Trasa bude značena barevnými šipkami na vozovce s číslicí 50, v místech nezpevněné komunikace pak fáborkem viditelně umístěným na trase. Každý účastník akce „Přídolská padesátka“ obdrží tyto propozice.

Každý účastník akce „Přídolská padesátka“ si je vědom, že jeho účast je dobrovolná a sám za sebe nese zodpovědnost za svůj zdravotní stav, bezpečnost a dodržování zákonů o silničním provozu.

 

Ve stavu nouze volejte tel. č. 736634431, /odvoz rozbitého kola/, v případě nutnosti ošetření volejte záchrannou službu tel.č. 155.

Přihlášky účastníků budou evidovány v den sportovní akce před startem v prostorách terasy zájezdního hostince v době od 09.00hod. do 9.55 hod.

Startovné činí 200,-Kč na účastníka.

 

Mapa trasy ke stažení v PDF. 

 

Propozice ke stažení v PDF.